View Single Post
Eski 28-03-04, 05:25
jander jander çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Internet Hizinizi %500 Hizlandirmak, inanilmaz ama gercek!

Arkadaşlar programı kurdukdan sonra başıma gelen garip bir oldu sizlerede bir danışayım cuma gecesi her zamanki gibi yine bilgisayarı acık bırakarak ve firewall'da adsl hattını kestiği için herzaman yaptığım gibi kapatarak uyudum sabah kalktığımda yine herzamanki gibi adsl hat kesilmiş tık yokdu tekrar bağlamak için bilgisayar başına gectim modeme rest attım ve bağlanıp bağlanmadığını kontrol için explorer actığımda adres cubuğunda msn yerine başka bir adres yazdığını fark ettim düzeltmek için internet seceneklerine girdiğimde adres kısmındaki bütün düğmelerin pasifleştirilmiş olduğunu gördüm sonra spybot ile temizlemeye calıştığımda sistem temiz cıktı yüklediğim programlardan virüs girdiğini düşünüp kaspersky ile taratma yaptığımda yine temiz cıktı reğlerden düzeltmek için reglere girmeye calıştığımda regeditin sistem adminis... carttı tarafından kitlendiğini söyleyen mesaj ile karşılaştım bilgisayarda zaten aşırı kasmaya başladığı için ve güvenli olsun diye format attım ve herşeyi yeni baştan kurdum sonra hizli net arada cortladığı için bunu yaşayan arkadaşlar varmı diye konuya girdiğimde lording'in mesajını gördüm beni şahsen şüpheye düşürdü ama belki benimki hüsnü kuruntudur.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla