View Single Post
Eski 26-03-04, 22:12
Murats Murats çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Döküman: Faydalı Linux İpuçları!!

Ben mirabilis'e direk olarak bir hitabta bulunmadim.. Verdigim cevap herkes için geçerlidir.

******** Forumlarini ne news olarak kurulmuş bir site yada forum nede, bir dökümantasyon sitesidir. Yani bu mantigi anlayabilmek gerekir. Yoksa Ben buraya günde 20 post dokuman paste ederim..

Bunun yerine bir sabit konu açiliip çok sık sorulan ve gerekli bilgilerin linklerinin verilmesinden yanayim.. Eger herhangi bir dokuman post edilmiş ise bile altina döküman sahibinin imzasi kesinlikle olmali.... Bunu Linux kullananlar ve AnotherUSER kardeşim çok iyi bilir ben tam bir GPL ciyim.. ve davamı sonuna kadar insanlara anlatmaya ve paylaşmaya adamiş birisiyimdir. O yüzden dokumanlari hazirlayanlara saygı duyulmasini ön görürüm..

Konunun bir tartişma konusuna girmemesi için kitliyorum.. Tabi Eğer istenirse bir link baslıgı açilabilir. Aslında bu eski forumumuzda vardi. Kullanicilarin eski forumlara başlık açamdan göz atmasini altını çizerek öneririm...

Eger düşüncelerime ters düşen bir konu olursa bunu özel mesaj yolu ile tartişmayi yada bir çözüme baglamayi yeğelerim...

Saygılar...