View Single Post
Eski 03-10-05, 09:38
alexo alexo çevrimdışı
Varsayılan Cvp: göbeğimi nasıl eritebilirim?

ben sana sana soliimisiniz zor fln degil arkadasim. bende 4 senedir body building yapiyorum. mehmet oz un solemis olduu en son karin erir fitness yapanlar icin dir. yani kas degil sadece kasin ustundeki yag tabaksini ertimekten bashediyor o. ama eger onun yerin oradaki yaglar arasindaki kasi gelistirmek se amacin o zmn is daha kolay . dedigi gibi her gun 100 mekik mantikli olabilir. ama o sadece kisa bi sure icin vucut bell bi yerden sonra 100 mekige de alisir yanit vermez. dolayisiyla zamanla arttiricaksin o sayiyi. bu arad aarkadasin dedigi dogru tabi vucut istiyorsan evde yetmez spor salonuna yazil arkadasim. B ir arkadas da ben her gun mekik cekiyorum ama hala alt mide kaldi diyor. O nun da cevabi sudur ki bizim bildiimiz standard mekik yani egilip kalkmak ust mideyi calisitirir alt mide icin hareket tamamen farklidir. onun icin ise yine sirtustu yatacaksin ve ayaklarini birlestirip ayni anda yukari 90 dereceye kdr kaldiri[ tekrar yere indireceksin ama ayaklarin hicbir zaman yer edegmesin ne kdr diger mekikten yapiyosan bundan da o kdr sayida yap arkadsim o zmn goreceksin gecicicek. ayrica unutmayin yaglari kasa dondurmek diye bir sey yoktur. kaslarin arasindaki yag tabaskini inceltmek vardir .dolayiysyla yemeginizede dikkat edin biraz. misal gece gidip iki durum veya sosisli gibi seler yemeyin.