View Single Post
Eski 16-03-04, 21:24
jander jander çevrimdışı
Varsayılan Cvp: İçim Kan Ağlıyor

Benim bildiğim woltajın fazla geldiği durumlarda bunun için powerda sigorta diye cam bir parca var direk olarak bunun parcalanıp gelen gücü kesmesi söz konusu veya power kendini yakar coğu insanda bu tür sorunlar gördüm kolay kolay işlemci veya anakarta yanmaz böcek girerse eyer o bölegedeki yollara zarar verir ve power hemen kendini kapatır. özellikle eski sistemlerde bu tür özelliklerin olduğunu biliyorum araştırma yaparsanız göreceksiniz arkadaşın sistemi gördügüm kadarıyla yeniymiş yani bu sistem %90 vardır eyer yoksa yine dedigim gibi anakartın üzerinde belli yollara zarar verir ve ölür tüm kartlara zarar vereceği kesin değil bana sanki kekliyor gibi geldi bu konuyu araştırıp ona göre davranmasını tavsiye ederim ankarada en en köklü sirketlerin bile hile hurdaya başvurduğuna şahit olmuştum özellikle kurt adama eski takılanlar bilir gold bilgisayar konusu vardı ikinci el malzemeleri sıfır diye millete gecirmeye calışması falan filan gibi mevzular o yüzden arkadaşım önce araştırmasını yap ve garanti belgeleri elindeyse seri numarası cartını curtunu karşılaştır. yanık parcalarıda takıp senin diye verebilir. Dikkat etmessen eyer herşeyi yapar bunlar. saygılar.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla