View Single Post
Eski 29-03-08, 22:09
cobhccob cobhccob çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Hipnoz Nasıl Yapılır(yardım)

bynogame
çok geyik yapan olmus. konuyu saptırmayın bence. 3 turlu trans durumu vardır
1)hafif trans
2)orta trans
3)derin trans
hafif trans ı herkes hergun defalarca yaşıyor. biri size bilgisayarda oyun oynarken bişe solediinde geç algılamanız gibi.
orta trans ı herkes kendiliğinden yapabilir. internette indiksiyonları bulunmakta. indiksiyon dediğim şey telkinlerdir. gozunu kaparsın rahat bi yere oturursun. solenenleri dinlersin derinleşirsin. bazı sorunlar bu yolla halledilebilir. motivasyon eksiklii dikkat dağınıklığı vb.

derin transa kişi tek başına giremez. profesyonel hipnozcu olması lazm. onun telkinleriyle olur anca. ve çocukluğa inme isim koyamadığı sorunlara çozum bulma bu yolla olur.

hipnozdan uyanamama gibi bi durum yoktur. hipnoz literaturunde en uzun hipnoz 24 saattir. sonra kendiliğinden uyanır insan. 24 saat hipnozda kalan kişinin soylediği şeyler de şunlarmıs: burası dunyanın pisliğinden daha guzel ben çıkmak istemiyorum burdan.

hipnozda iken kimse size kotu bişey yaptıramaz hipnozdaki kişi size kotu bişey yapmaz. hipnoz tamamen bilinçaltının uste çıkarılmasıdır. sen hipnozdayken biri sana git kendini damdan at dese sen kalkıp kendini damdan atmazsın tabi eğer gerçekten bunu istemiosan.

o yuzden hipnoz konusundaki onyargılardan kurtulmaya bakın derim. iyi bir tedavi yontemidir.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla