View Single Post
Eski 15-03-04, 14:08
yesghost yesghost çevrimdışı
Varsayılan Cvp: XP'e HIZ Katmak / Verim Almak ve Sorunlarınız

BOOTVİS KULLANIMI ben bir hata yaptım onun için o hatayı yapmayın diye pratik anlatıyorum..

1Bootvis açın Trace/ Next Boot+Drivers Delays gelen pencereye ok deyin pc boot edecek
2Trace/Optimize system açın burda pc yine boot edicek açıldığında hiçbir işlem yapmayın işlemin bitmesini bekleyin
3Bootvis açın Trace/ Next Boot+Drivers Delays pc boot edicek ilk işlemde saniye açıldığında görüceksiniz

bunu niye anlatım söyleyim bu işlemi sırasında başka işlemler yaparsanız ben öyle yaptım pc ayvayı yedi bende yedek olduğundan bir buçuk dakikada yükledim işletim sistemim güzel bu işlemi arda sırada tekrar edinki boot hızlı açılsın

şimdi DJ SONSUZLUK dostum güzel bilgiler vermişsin eline sağlık senden ricam bu konuları tek bir topic altıda tutma yani anlatığın en az bir topicte olsun aynı topicte nerdeyse 10 tane farklı bildi vermişsin bu bence hata ama 10 bilgiyi 10 topic altında açsan bilgilerin daha iyi olur benim hatam ise çokça okuyup ve bootvis yanlış uygulamam sebe oldu ama tek bir topicte aktarsan belki hata yapmıyacaktım o anlatımda yanlış anlama katkım olsundiye aktardım