View Single Post
Eski 11-01-08, 09:08
ByNobeL ByNobeL çevrimdışı
Varsayılan C: Extacy ve Uyuşturucu Nedir ? Geniş ve Resimli Anlatım...

Alıntı:
bu kafalarda yüksek lisans yapmış biriyim kardeşlerim yazacaklarımı iyi okuyun (bulaşmayın) rocheden tutun lcd metamfetamin extacy daha saymıyım eroin hariç aklınıza hangi uyuşturucu geliyorsa hepsini içmiş biriyim...

Yaşım 32 17 yaşındayken bir arkadaş ortamında esrar ile başladım uyuşturucu batağına bir süre esrar içtikten sonra rivotril yani mahalle ismiyle roche ye bulaştım 1 yıl kadar bu hapı içtim ailem çevrem işim neyim varsa hepsini bir bir kaybtmeye başladım o yılları inanın hayatımdan silmeyi çok isterdim aklınıza gelebilecek biçok yanlışı bu hap sayesinde yaptım ve sonunda 1 gece 36 adet hap içtim ve gözümü üsküdar paşakapısı cezaevinde açtım bir 3 ay yattıktan sonra çıktım ah babam benim garip babam benimle azmı uğraştı bana hep bir arkadaş bir abi bir kardeş gibi yaklaştı beni cezaevine geldiğinde o surat ifadesini ölsem unutamam şuan bunları yazarken gözümden yaşlar geliyor inanın daha sonra cezaevinden tahliye oldum extacy ile tanıştım ilk içtiğim zaman nekadar mutlu olduğumu anlatamam ama tabiki her mutlulğun bir bedeli vardı ertesi gün bildğiniz cenaze olmuştum hiç kimseyle konuşmak istemiyor hiç bişe yemek istemiyor uyuyamıyor hatta içtiğim sudan bile miğdem bulanıyordu tabi bu etkiler geçtikten sonra bidaha bidaha derken 4-5 sene bu lanet hapı içtim daha sonra askerliğim geldi kendi kendime dedimki askerlik benim için kurtuluş nede olsa 18 ay herşeyden uzak durcaktım ama öyle olmadı malesef askerde de ortamımı buldum ordada devam ne silahım vardı ne nöbetim ne iştimam bildiğiniz bi boka yaramaz milletin başına bela bi adamdım askerden geldim ailem beni evlendirmye çalıştı bende tabi istiyordum çünkü 7 senedir sevdiğim bir insan vardı dedimki askerde bırakamadım ama evlilik beni kurtarcak evlendim yine olmadı aynen devam sonra 2 sene sonra çocuk yapmaya karar verdik tabi arkadaş ortamım haricinde kimse bilmiyor herkes duzeldiğimi zannediyor eşim bile bilmiyor sonra ellerinizden öper bir erkek çocuğum oldu ama ben hala içtim ve içiyorum bu yollarda 2 arkadaşımı mezara 1 arkadaşımı ağırlaştırılmış müebbet hapise 3 arkadaşımda yine uzun yıllardır cezaevindeler hiç denememiş kardeşlerime sesleniyorum sakın ama sakın esrarı bile denemeyin emin olun denediğiniz an uyuşturucu bağımlısı olmuşsunuzdur demektir sizi kandırırlar tabi kendileride aynı batakta oldukları için belkide farkında değiller bikereden bişe olmaz derler aman diyim eğer içen arkadaşınız varsa tüm ilişkinizi kesin hepiniz allaha emanet olun.
Alıntı:
mehaba arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki bi extazi denen illeti 6 aydır kullanıyorum bizim burada şeker diye adlandırıyorlar ben bi arkadaşın denetmesiyle başladım solos diye kare sarı aspirin kadar bi haptı ilk atacağımdan korktum ve yarımını attım bizim buralarda 25 liradan satılıyor o gün yaşadığım kafayı yazarak anlatmam mümkün değil ama aşırı derecede özgüven mutluluk cesaret ve hareketlilik hissettim sonrasında lanet olsun hep atmaya başladım ama hiç bi zaman 2 tanede atsam 3 tanede atsam ilkinin kafasını yakalayamadım şimdi bakıyorum haftada üç dört defa kullanıyorum peki isteyerekmi yapıyorum hayır tabikide onu kullanmadığım zaman içimde bi boşluk hissi duygusuzluk sanki biri beni öldürse sesim çıkmayacak gibi çok kötü oluyorum şimdi bi canım istiyo ve polislerde artık iyice sıkmaya başladı sonum son değil ama size tavsiyem atmayın bi kardeş tavsiyesi olarak bilin eroinden zaten uzak durun ama şekerde atmayın ben artık ne yapacağımı bilemiyorum sakın bana bişey olmaz deme bende sizin gibi bişey yapmaz diye başladım 80 kilo iken 70 kiloya düştüm eridim gittim resmen yapmayın sakın
Alıntı:
bundan 2 sene öncesine kadar mdoh denilen 3-6 saat arası patlıyan bir uyuşturucu yap kullanıyordum, allaha şükür bıraktım, şuan çok rahatım güzelce nefes alıyorum, kalbim sıkışıyordu artık sıkışmıyor, şuan maziye bakınca ben neler yapmışım keşke hiç içmeseydim diyorum, ama o zaman oldu artık birşeyler arkadaş ortamı vs. Allaha şükür artık kullanmıyorum.

Not: Arkadaşlar bir arkadaşınız derse ki gel iç 1 kereden birşey olmaz, sakın içmeyin bağımlısı olursunuz birdaha bırakamazsınız arkadaşlarımın arasından bir tek ben bıraktım bu pisliği, arkadaşlarım kokain vs. ıçmeye başlamışlardı, başlarda kafası gelmesi için içiyorlardı artık kafasında değiller diyorlarki krizimi alsın yeter öyle şey olurmu ya, esrar ile başlıyorsun, uyuşturucu hap ile devam ediyorsun ve sonunda eroin'e de bulaşıyorsunuz, bunları içen bir insan 30 yaşında da ölebilir, yüksek doz kullanırsada ölebilir, lütfen arkadaşlar ne olursa olsun kıyamet kopsa bile bu pisliği asla içmeyiniz..
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla