View Single Post
Eski 01-06-04, 11:34
temhaahmet temhaahmet çevrimdışı
Varsayılan Cvp: thefreeserver.com yardım!!! (Herkese tavsiye ederim 2gb alan veriyor. ücrestsiz)

Arkadaşlar ben olayı çözdüm benim önceki domain im ahmetyanik.com idi ama sorun benim domaindeymiş domain alırken " eğer kendi domaininiz varsa onu yok ise kendiseçimin.thefreeserver.net" diyo ben ahmetyanik.com alabileceğimi zannettim ama olmuyormuş şimdi ahmetyanik.thefreeserver.net adresini aldım host biraz yavaş ama valla manyak bişey 2 gb alan 60 gb bandwidth birsürü araç (chat, ftp, pop3, forum, mail, galeri......) olay şu a ile başlayan bi site alabiliyorsun çünkü a*.thefreeserver.net diye öneriyor sana advertasing code ve confirm mesajı geliyor link'i yıklayınca hesap açılıyor( bazen sorun çıkıyor sonra tekrar deneyin çünkü oluyor) bütün işlemleri halledene kadar bazı sorunlar yaşıyorsunuz ama sonunda herşey oluyor sonunda. ama mevzu sana gönderilen kodu sayfaya koyman gerekiyor ve günde en az 7 kere tıklanması gerekiyor( sayfayı refresh yapıp tıklayarak bu sorundanda kurtulablirsiniz) yani site manyak herşey var.....

Bu arada bu mesajı okuyanlar cevap yazarlarsa sevinirim çünkü kendi kendime konuşuyo olak istemem bide birilerine yardımcı olduğumu öğrenmek için (ben çok kastım birilerine yardımcı olursam çok sevineceğim o yüzden bilmek istiyorum)

Tabii ki Sorun Yaşayanlara yardımcı olabilirim
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla