Konu: Nefilimler
View Single Post
Eski 29-05-04, 03:25
Köpek Köpek çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Nefilimler

Olaya değişik açılardan bakmayı, çok sesliliğin getirdiği bir avantaj faktörü olarak görmek istiyorum ama, ciddiyetten uzak yazıları okuyarak gözlerimi yormak beni oldukça rahatsız ediyor.

Mezopotamya Metninin Son dörtlüğündeki bir yazı bizi düşünmeye sevkediyor.

Kakkabu/kakkabu
Onun gök cisimlerinin sayısı on ikidir
Onun gök cisimlerinin istasyonları on ikidir.
Ay'ın bütün ayları on ikidir

-evet bizim yeni bulduğumuz 12.gezegeni sümerler asırlar önce bulmuşlar... (bu onüçüncü gezegen olmadığı anlamına tabiki gelmez)
-Sümerler gökbilimle ilgileniyorlardı ve bu yüzden belki de diğer kavimler, onlara GÖZCÜLER ÜLKESİ Diyorlardı.
-Pek Muhteber bilim adamlarımız, eski lahitlerde (1000 yıl gibi uzun ömür sürdüğü anlatılan) hükümdar ve fravunların ancak bir insan ömrü kadarını gerçek olarak değerlendirip,
geri kalan yazıları mitolojik değerlendirmeleri ve sonunda da, vay efendim keopsun ölçülerinde astronomik bilgiler nasıl oldu, beyin ameliyatını o dönemde nasıl yaptılar, bu resim ne demektir.
gibi sormaları yok mu?Daha üzerinde yaşadığımız dünyanın en derin noktalarına bile inememiş bu insanlık baş döndürücü hızla ilerliyoruz diyor.almışız elimize bir klavye, ağzımızda birde teknolojik türkü,
tutturmuşuz gidiyoruz... hadi hayırlısı, Kahraman Türk milletimin daha bir uzay aracı bile yok, sene olmuş 2004...yazık. Çok yazık..