Konu: Nefilimler
View Single Post
Eski 29-05-04, 02:04
yesghost yesghost çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Nefilimler

Şuan müsait değilim fakat bir kaç hususa deyineyim. nefilimler denen varsayılan vatandaşlar kesinlikle maymundan insan yaratamaz. yaratmak içinse yaratılmamak lazımgelir. bir başkada altın toplama işi bu oldukça saçma . gezegende atmosferi burayla aynı nedeni ise buraya geliyorlaar ve rahatlıklada yaşıyorlarsa mesele gayet açık hem altın latif bir madde değil tam tersine ağır bir maddedir. nasıl olucak ki atmosferde kalsın. başka bir husus Yunan Tanrılarının birçoğu Melektir. bu inanışmı yoksa şahsi düşüncenmi bilmiyorum ama kim bu şekilde düşünüyor benimsiyorsa düşünce özürlü olduğunu düşünüyorum zannedersem arkadaş yazılanı nakletti Yunan Tanrılarının birçoğu Melektir. bir çoğuda meslek olarak Tanrılığımı seçmişler ve nasıl oluyor bir insan melek olabiliyor. çok saçmalık inanışsa ozamana göre sesim çıkmaz ama buzamana göre yine özürlü bir düşüncedir bunu yazıyorum bende diyorum ki ispat edilsin nemrut ve firevun bilirsiniz yada bilin kendini Tanrı olarak görüyordu nemrut ise sakat bir sineğin mağlup oldu. bakın tarihte bu tür hadiseler mevcüd ve nedense ölüyorlar. nefilimlerin varlığı kesin değil eğer kesin diyen varsa ispat etsin.
Traum vermiş olduğum bilgi doğru. o senin ilk mesajında da bolca saçmalıklar var özelikle Zecharia Sitchin eserini okuduğunu yada incelediğini biliyorum bu vatandaşta araştırmayı tamamen hayalen yapmış. zamanım olursa bu saçmalıklarıda konuşmak tartışmak isterim şimdilik bukadar lütfen mesajlarınız bir katkı payı olsun

köpek arkadaşımada olaya farklı bir boyuta baktığı için teşekür ederim. daha doğrusu herbir arkadaşıma