View Single Post
Eski 25-05-04, 21:50
Edgar Edgar çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Hangisini almalı? Golf, Seat Ibiza Sport, Toyota Corolla HB (Yeni kasa)

Çok saolun tavsiyeler için. Ancak Alfa ile ilgili 2 konu var 1.si yedek parçası duyduğum kadarıyla çok pahalıymış. 2.si ise bu çevremdeki 5-6 alfa kullanıcısından öğrendiğim bilgi " Alfa 2. el alınmaz çünkü alfa alan adam o arabanın tutkunu olduğundan arabada sorun çıkınca satar, sorun yaşarsın" diolar. Bunlardan 3ü de arabasını sorun çıkarınca sattı ve farklı adamlardı.
Honda jazz'ın içi küçük deil midir? Boyum yaklaşık 1.90 iri cüsseli bi eleman olduğumdan sorun yaşarmıyım die toyota yaris yada honda jazz gibi arabaları hiç aklımdan bile geçirmemiştim. Honda civic de düşündüydüm ancak 2000-2001 itibariyle civiclerin kalitesinde bir düşüş olduğu da aldığım duyumlar arasında
Zati paranın tamanı kullanmayı doğrusu çok düşünmüorum max. bu rakamlara çıkayım diorum.
Seatın çazip gelmesi bu spor modelinde aksesuar özelliklerinin çok fazla olması zati seatin kendi sitesinde de gözüküyor. Ancak ibiza hiç kullanmadığımdan bilemiorum sorunlarını.
Golf alman ekolü zati En sıcak baktığım araba şimdilik bu ancak bu içlerinden en pahalı yedek parça ve servise sahip olan araba sanırım
Mechanics yeni kasa Toyota'dan şikayetçi olduğun konu nedir hocam? Merak ettim yanlış anlama