View Single Post
Eski 24-05-04, 00:21
ROHAN ROHAN çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Piramitler Genel

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen ücünbiri
bu topici tamamiyle okudum ve bana en mantiklisi uzaylilarin yaptigi gibi geldi,o zamanki insanlarin bir cok yonden teknolojide simdikinden o kadar geriyken ,sadece tIp ,insaat ve astronomi(birazda ekonomi) uzerinde uzmanlasmis olmalari beni bu yone sevkeden noktalar,bir medeniyet dusununki yazilari resimle duvara yazacak kadar edebiyatta geri, ama bilmem kac tonluk taslari 100 metre yukari kaldiracak kadarda insaatcilikta iyiler bu ornekler cogaltilabilirler,ustelik her gerekli gereksiz otu moku duvara resimleyipte koskoca pirmatileri nasil yaptiklarini hicbirzaman yazmamalari ise uzaylilarin bu iste parmagi oldugu gercegini sabitlestiriyor.

ama benim arkadasin piramitleri nasil yapildigi ile ilgili teorisi ise beni benden almistir ayrica (her ne kadar geyik olsada biraz)
azimle zican duvari deler
yaw abı senın o duvara resım yapıo dedıgın adamların resımlerı hala eskısıgıbı parlıyo buna ne dıyecen ne kadadr gerı ıdı bunlar baksana kac bın sene sonraya kalmıs abı etme gozunu sevım uzaylı muzaylı hıkaye bunlar elınde sınırsız kole yada ıscı de artık neıse varsa her seyı yaparsın hos pıramıtlerın yanında cok buyuk santıyeler ve burda cvalısan bınlerce kolenınde yıyecek artıkları(balık kemıgı vs..)bulundu bır suru mezar bulundu ıskeletlerın omurgaları hep egrılmıs nıye cunku calıstılar cunku tasıdılar cunku cektıler bu tamamen ınsan ısıdır abım bu kadadr ama farklı fıkırlerede saygı duymak lazım o yuzden sende kendıne gore haklısın tabı genede sevgı ve saygıyla al sana cevap eyvallah ha ayrıca buy pıramıtlerın yapımını nıye yazsınkı gızlı olsun ıstıo adamlar sadece kendılerı bılsın ıstıo mısırlılar yazılarını bıle kımse ye ogretmek ıstemezdı pıramıtı mı ogretecek o yuzden okuma yazma bılen cok degerlıydı neyse fazla uzadı...