Son Dakika Haberlerini Takip Edebileceğiniz FrmTR Haber Yayında.
Forum TR
Go Back   Forum TR > Bilgisayar > Windows İşletim Sistemleri > Windows 7
FrmTR'ye Reklam Vermek İçin: [email protected]

Windows 7 Boot Dvd si Oluşturmak için Yardım :)

Windows İşletim Sistemleri Kategorisinde ve Windows 7 Forumunda Bulunan Windows 7 Boot Dvd si Oluşturmak için Yardım :) Konusunu Görüntülemektesiniz => Arkadaslar Win7 Elimde mevcut ama İmage dosyayı deil normal kurulum dosyaları ile setup,efi,support gibi dosyalar falan işte ben bu haldeyken ...

Beğenenler12Beğenen

Kapalı Konu

Konu Araçları
Eski 11-12-09, 22:34   #1

Unhappy Windows 7 Boot Dvd si Oluşturmak için Yardım :)

Arkadaslar Win7 Elimde mevcut ama İmage dosyayı deil normal kurulum dosyaları ile
setup,efi,support gibi dosyalar falan işte ben bu haldeyken nasıl Boot DVD si yapabilirm bana NERO ile resimli olarak anlatırsanız çok sevinirim
muharrem999 vebalbeyden bunu beğendi.

Eski 12-12-09, 00:22   #2

Varsayılan C: Windows 7 Boot Dvd si Oluşturmak için Yardım :)

Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar Bu Makalemde Windows 7 (seven) 'nin Boot Yapımını Yani Bizim Dilimizle Ön Yükleme Yapımı'nı Anlatacağım

Bir Çok Kişi bu sorunla Karşılasıyor. Geçenlerde Bende Bu Sorunla Karşılastım. Ve Çözümü buldum ve %100 Çalışmaktadır.

Windows 7 boot yapımı :

1-Öncelikle Elimizde bir windows 7 bulunması gerekmektedir. Eğer elinizde Windows7 yoksa Warezcini.com Arama Bolumunden Windows 7 Yazarak Windows 7 'yi İndirebilirsiniz.

2- Daha Sonra Boot Yapmak İçin Windows boot dosyası nı Aşşagıdakı Adresten İndiriniz !!

[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

3- Sonra Boot yapmak İçin elimizde 'Power İso' Adlı Programımız Olması Lazım. Elinde Bulunmayan Arkadaşlar aşşagıdaki linkten indire bilir.
Linke Tıkladıktan Sonra Bekleyiniz. Ust Tarafta cıkan ıletıye tıklayın ve karsıdan yukleyın dıyınız .

[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Indırdıkten SOnra Programı Kurun Ve Acın.

4- Programın ust menüsünden İşlem e tıklayın daha sonra Önyukleme Ve Daha Sonra On Yukleme Bilgisi Ekleyin diyiniz.

ACılan konsoldan ... Bulunan yere tıklayınız Ve 2 Numaralı anlatımdakı ındırdıgınız boot.img dosyasını seciniz. Ve Tamam Dıyınız.

5- Daha Sonra Programdan Ekle yazan yere tıklayınız. ve Windows 7 ait olan dosyalarımızı Seciniz.

Uyarı!!!

Arkadaslar Windows 7 dosyalarını Yenikalasor içine atarak eklemeyınız.

6- Daha Sonra bir dvd cd' si Takınız Ve Menüden Yazdır 'a Tıklayınız. Cıkan Ekrandan Hıc Bırseye Dokunmadan Yazdır Dıyınız Ve Cd 'nizin Bitmesini Bekleyiniz.

Geçmiş Olsun Artık Elinizde Ön Yüklemeli Bir Windows 7 Niz Var.

Umarım Yararlı Bir Makale Olmuştur. Anlatım Ahmet Aksoy'a Aittir.

Karsılastıgınız Sorunları Yorum Olarak Yazarsanız Yardımcı Olacagım.

İncelemenizde yarar var

Eski 12-12-09, 11:35   #3

eyw kardeşim bi incelim bi sen yardım etmişsin eline saglık
superspeed bunu beğendi.

Eski 12-12-09, 11:36   #4

Bu arada ++ R3p
balbeyden bunu beğendi.

Eski 16-12-09, 03:20   #5

boot.img linki ölü bakabilirmisiniz?
balbeyden, hhuussoo ve bilalaktan bunu beğendi.

Kapalı Konu

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat