Son Dakika Haberlerini Takip Edebileceğiniz FrmTR Haber Yayında.
Forum TR
Go Back   Forum TR > Danışman > Sağlık
FrmTR'ye Reklam Vermek İçin: [email protected]

Zoretanin - Yüz Soyulması, Yanması.

Danışman Kategorisinde ve Sağlık Forumunda Bulunan Zoretanin - Yüz Soyulması, Yanması. Konusunu Görüntülemektesiniz => Ben 3.5 aydır bu ilacı kullanmaktayım. Ve son bi kaç gündür suratımda soyulma ve yanaklarımda yanma oluyor. Acaba bunun nedeni ...

Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 20-02-12, 03:47   #1

Varsayılan Zoretanin - Yüz Soyulması, Yanması.


Ben 3.5 aydır bu ilacı kullanmaktayım. Ve son bi kaç gündür suratımda soyulma ve yanaklarımda yanma oluyor. Acaba bunun nedeni ilaç ile ilgilimi yoksa başka bir nedenden dolayımıdır diye öğrenmek istedim. Daha önce kullanan böyle birşey başına gelen görüşlerini paylaşırsa çok faydalı olur. Şimdiden teşekkür ederim..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-02-12, 22:14   #2

Varsayılan C: Zoretanin - Yüz Soyulması, Yanması.


ilaç etkisini göstererek erinizyenileniyor, yani iyileşme süreci başladı
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-02-12, 23:07   #3

Varsayılan C: Zoretanin - Yüz Soyulması, Yanması.



Peki bu ne kadar sürecek bir bilginiz varmı? İlacı kullanmaya devam etmelimiyim yoksa bu sorun ortadan kalktıktan sonra mı devam ediyim ?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı



5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat