Kapalı Konu
 
Konu Araçları
Eski 29-10-08, 12:31 #1
rammstein1 rammstein1 çevrimdışı
Thumbs up Casus Telefon Nerelerde Kullanılır Ne İşe Yarar (Makale)


Neden Casustelefon Kullanmalıyım?

Cep telefonu hırsızlığına karşı bir önlemdir.Bebek odasını uzakta olmanıza rağmen duymanıza olanak tanır.Siz ofis dışındayken ofisinizdeki konuşmaları ve sesleri duymanıza olanak tanır.İnsanların sizin hakkınızda gerçekte ne düşündüğünü öğrenmenizi sağlar.Çocuklarınıza taciz veya tehdit mesajı gelmesi durumunda önlem almanızı sağlar.Aldatan eşinizi veya sevgilinizi yakalamanızı sağlar


Casus Telefon Nerelerde Kullanılır Ne İşe YararGSM Cep Telefonlarında Casus SMS Teknolojide Gelinen Son Noktayı Sizlere Çözüm Olarak Sunuyor. Artık Yakınlarınızın Cep Telefonu Mesaj Trafiğini Ele Geçirmek Çok Kolay. Casus SMS ile Çocuklarınızın Güvenliğini En Üst Seviyelere Çıkarabilirsiniz.Onu Kötü Alışkanlıklar dan Ve Zaralı Olabilecek Kişilerden Korumak Artık Hiç De Zor Değil Tüm Yapmanız Gereken Bizden alacağınız Casus Telefonu Takip Etmek İstediğiniz Kişiye Hediye Amaçlı Vermektir Bu Sayede Telefonda ki Gizli Mesaj Yönlendirici Modül Yazılımı Sayesinde Tüm Sms Ve Mesajların Birer Kopyası Gizlice Sizin Telefonuza Da Gelecek.Casus SMS Yönlendirme Modülü Sayesinde Kafanızdaki Soru İşaretleri Birer Birer Kaybolacak.Üstelik İstediğiniz Zaman Bir Sms Komutu Gönderip Mesaj Yönlendirme Uzaktan Devre Dışı Bırakabilir Ve İzleme Yapmak İstediğniz An Tekrar Açabilirsiniz Üstelik Uzaktan Yönetim Özelliği İle Daha Fazlasını Yapabileceksiniz.Hedef telefonu Gizli (Görünmez) Sms Komutlarıyla Kumanda Edebilir Yönlendirme Numarasını Değiştirebilirsiniz. Casus SMS cep telefonu modül yazılımları size ömür boyu çok ucuza özel mobil dedektiflik yapabilir. Genelde Bu Tür Ürünleri Birbirlerinin Telefon Görüşmelerinden Mesajlaşmalarından Şupelenen Eşler Almayı Tercih Ediyorlar Ama, Günümüzün Şarlarında Neredeyse Artık Cep Telefonu Kullanmayan İnsan Yok Kadar Az. Bu Sebeple Casus Telefon Hemen Hemen Hekes İçin Uygun Bir Ürün Haline Gelmiştir. Casus Telefon Çocuklarınıza Taciz Veya tehdit Mesajı Gelmesi Durumunda Önlem Almanızı Sağlar. Çocuğunuzun Kötü Alışkallıklarını Önceden Öğrenip Önlem Almanızda Çok Büyük Bir Etken Olur.Eşinizden Supeleniyorsanız Alacağınız Casus Telefonu Kendisine Hediye Amaçlı Verip Gereken Takip'i Sağlayabilirsiniz İsterseniz Çalışanlarınıza Verip İş Yerinizde Arkanızdan Neler Çevrildiğinide Öğrenebilirsiniz.


Telefon Görüşmelerini Dinleme
Casus Telefona Gelen Veya Giden Aramalarda Yönetici Telefonunuza Gelen Bilgi Mesajından Sonra Arama Yapıp Görüşmeye Dahil Olabilirsiniz.casus telefona gelen ve giden bütün görüşmeleri dinleyebilme olanağı sunmaktadır. Teknik terim olarak "Interceptor" ismi verilen yöntemle telefon görüşmelerinin arasına dahil olarak görüşmeleri çift taraflı dinleyebilirsiniz. Sistem operatörlerin ve cep telefonun sağladığı Konferans özelliğini kullanarak görüşmelerin arasına gizlice dâhil olarak çalışmaktadır. Telefona bir arama geldiğinde veya bir arama yapıldığında size gizli bir SMS gönderilir. SMS mesajın içeriğinde aramanın gelen mi yoksa giden bir aramamı olduğu ve hangi numara ile görüşme başladığı bilgisi yer alır. Böylece aramanın başladığını öğrenirsiniz. Kendi telefonunuzdan Bu Hediye Ettiğiniz Casus telefonu arayarak gizlice araya dahil olursunuz. İsterseniz bütün görüşmeler için, isterseniz sadece sizin belirlediğiniz numaralar için "Görüşme Başladı Mesajı" isteyebilirsiniz. Bütün bu ayarları uzaktan dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Telefonun Bulundugu Yeri Dinleme ( Ortam Dinleme )

GSM Hatlarını Kullanarak Dinleme Yaptığından Dolayı Dünyanın Heryerinden, İstediğiniz Zaman, İstediğiniz Kadar, Telefonun Bulunduğu Ortamı (Dolayısı İle Taşıyan Kişiyi) Dinleyebilirsiniz. Dinlenecek Kişinin Üzerinde Bulunabilecek En Etkili Dinleme Sistemidir. Taşıyan Kişi Tarafından Asla Fark Edilemeyecek Bir Dinleme Cihazıdır.Casus Telefon Size Özel Dinlenebilirlik Özelliği Dışında Tam Ve Eksiksiz Bir Biçimde Normal Telefon Fonksiyonları İle Kullanılabilmektedir.( Hiçbir Şekilde Zil, Sinyal, Işık, Titreşim Veya Uyarı Tonu Bildirmeksizin Arar) Ve Casus Telefon'un Bulunduğu Ortamı Dünyanın Heryerinden, Mesafe Sınırı Olmaksızın Dinlemenize Olanak Sağlar.Velilerin Çocukları Hakkındaki Endişelerine Mükemmel Bir Çözümdür. Sağlık Sorunu Olan Kimsenin Ailesi Tarafından Merak Ve Endişe Edilmesi Durumunda Kendisine; Telefonu Açamasa Dahi Uzaktan Ulaşarak Bilgi Edinebilmeyi Mümkün Kılar.Mobil Ve Kolay Taşınabilirliği Yanı Sıra Sınırsız Mesafeden Dinleme Yapılabilirliği Sayesinde, Her Ortama Kolaylıkla Bırakabilir Ve Uzaktan Kolaylıkla Ortamı Dinleyebilirsiniz. Aramayı siz yaptığınız için karsı tarafın faturasında arama kaydınız yer almayacak ve kontör düşmeyecektir

SMS Takip
Sms Takip Yönlendirme Sistemi İle (Telefona Gelen Giden Smslerin Birer Kopyasını Size Eş Zamanlı Olarak Gönderir)Casus Cep telefonuna doğru bir SMS geldiğinde veya Telefondan bir SMS yollandığında Casus Telefon bunların bir kopyasını %100 gizli bir şekilde önceden tanımladığınız bir cep telefonuna gönderir. Programın Size gönderdiği mesaj karşı tarafın gönderilmiş mesajlar klasöründe kesinlikle görünmez

Yer Tespit

Yer Belirleme O an Telefonun Nerede Olduğunu Hangi Şehirde İlde Ve İlçede Olduğunu Öğrenmenizi Sağlar. Bu Modül Yazılım Üçüncü Parti Bir Server Kullanmaz,Canlı GPS Özelliği Yoktur,Fakat Navigasyon Yazılımı İle Harita Üzerinde Konumlandırma Yapar(Örneğin Google Eart). Ve Ayrıca Size Hedef Telefonun Bulunduğu Bölge İsmini (Opertörün Hücre Bilgilerini Kullanarak) Sms Olarak Gönderir Casus Telefona Tönetici Telefonla Göndereceğiniz Bir Kısa Sms İle Baz İstasyonuna Göre Yerini Belirleyebilirsiniz.

Sim Kart Bilgisi
Sim Kart Takip sistemi İle (Sim Kart Değiştirildiğinde Size Anında Sms Yoluyla Takılan Sim Kartın Bilgilerini Gönderir) Telefonu Açtığı Andan İtibaren Sizin Belirtdiğiniz Numaraya Telefonun Açıldığını Belirten Sms Gönderir Sizi Telefonun Açıldığına Dair Bilgilendirir

Arama Kayıt Bildirim
Casus Telefon Görüşmeye Başladığı Anda Hangi Numara İle Konuştuğunu Yönetici Telefona Bildirir. Aynı Zamanda Casus Telefona Gelen Çağrılarda Sms le Size Gizlice Bildirilir

Uzaktan Restart
Hedef Telefona Göndereceğiniz Bir Mesajla Telefonu Kapatıp Açabilirsiniz.

İstediğiniz numarayla dinleme
Profesyonel Programlardaki En Cazip Özellik Olan Numara Tanımlama Özelliği İle İstediğiniz Her Telefonla Takip Yapabilirsiniz. Takip Yapacak Telefon İster Mobil İsterseniz Sabit Bir Numara Olabilir. Dinleme Yapmak İstediğiniz Numarayı Tek Bir Sms Komutu Göndererek Değiştirebilirisiniz.

İstediğiniz özelliği Kullanma
Hedef Telefona Göndereceğiniz Bir Kısa Mesaj la İstediğiniz Özelliği Aktif Hale Getirebilir Yada Kapatabilirsiniz. Gönderdiğiniz Mesajla Hedef Telefona Mesaj Olarak Gitmez. Karşıdaki Kişi Durumu Fark Edemez. Ör : Ortam Dinlemek İstemiyorsunuz Direk Karşıdaki Kişiyi Arayacaksınız Ortam Dinleme Özelliğini Kapatan Sms Komutunu Göndermeniz Yeterli. Komut Karşı Tarafada Sms Olarak Gider Ama Asla Hiçbir Şekilde Zil, Sinyal, Işık, Titreşim Veya Uyarı Tonu Bildirmeksizin Komutu Alır Ve Gereki Yapar.

Statü Sorgulama
Programda Hangi Özelliği Açıp Kapadığınızı Unuttunuz , Göndereceğiniz Bir Kısa Mesajla O An İçin Hangi Özelliklerin Çalışıp Çalışmadığını Kontrol Edebilirsiniz.

MAKALE İLE İLGİLİ ADRES
powerpronet.net

__________________
 
Eski 30-10-08, 02:42 #2
ercans067 ercans067 çevrimdışı
Varsayılan C: Casus Telefon Nerelerde Kullanılır Ne İşe Yarar (Makale)


o zaman yandık
 
Eski 17-12-08, 01:18 #3
abdulahh47 abdulahh47 çevrimdışı
Varsayılan C: Casus Telefon Nerelerde Kullanılır Ne İşe Yarar (Makale)


arkadaşlar bende bu yazılımın demosunu kullandım.çok güzel harika bir sey. sicaktakip.com sahibine tesekkür ederim.en yakın zamanda full sürüm satın alıcam bu yazılımı.
 
Eski 01-02-09, 17:41 #4
azrailkenan azrailkenan çevrimdışı
Varsayılan C: Casus Telefon Nerelerde Kullanılır Ne İşe Yarar (Makale)


allah allah internete kaç yaşında kullanılır yasıom habuu çikiooo yaaaa
 
Eski 19-05-09, 10:23 #5
sametyahsi sametyahsi çevrimdışı
Alarm casus telefon programları ile ilgili sıkça sorulan sorular


Umarım İşinize Yarar.

Soru: Dinleme yapmak istediğimde numaram casus telefon da gözükür mü ve arama kayıtlarında kayıt olur mu?

Cevap: Program kesinlikle sizin numaranızı casus telefonda göstermez ve arama kayıtlarında kayıt etmez..


Soru : İstediğim telefonu dinleyebilir miyim.?
Cevap : Hayır istediğiniz telefonu dinleyemezsiniz, bu hem kanunen hem de bu fiyatlara ve bu sistemlerle mümkün değildir.


Soru: Bu programı daha sonra başka bir telefona yükleyebilir miyim?
Cevap: Hayır. Aynı Windows lisansı gibidir. Her bir telefon için ayrı bir program satın almanız gerekecek.


Soru: Telefon dinleme nasıl anlaşılır.
Cevap: Casusgsm programı çok gizli çalışır ve program kendini hiç bir zaman göstermez. Uzman kişiler bile programın varlığını tespit edemezler.


Soru : Program telefona nasıl yükleniyor ?
Cevap : Bilgisayardan bluetooth yada usb kablo ile yükleniyor. Yükleme işlemi çok basittir. 30 saniye içerisinde telefona yüklenerek casus telefon haline dönüşür.


Soru : Nasıl dinleme yaparım ?
Cevap : Casus telefona takılı sim numarasını çevirmeniz yeterlidir. Arama yaptığınızda hedef telefon çalmayacak ve hiçbir belirti vermeden süre sınırsınız %100 garantili ve risksiz dinleyebileceksiniz.


Soru: Telefon konuşmalarını nasıl dinleyebilirim?
Cevap: Hedef Telefon bir yeri aradığında yada hedef telefon arandığında bu size anında sms olarak bildirilecektir. Hedef telefonu arayarak gizlice konuşmaya dahil olabilirsiniz.


Soru: Sms ve arama kayıtlarını nasıl takip edeceğim ?
Cevap: Telefonu kullanan kişi kiminle mesajlaşmışsa yada kimi aramışsa sms içeriğini, isim, tarih, saat detaylı bir şekilde size sms ile anında gönderir.


Soru : Kaç kişiyi dinleyebilirim ?
Cevap : Sadece programın yüklü olduğu telefondaki numarayı dinleyebilirsiniz.


Soru : Numara mı yoksa telefon mu önemlidir ?
Cevap : Numaranın hiçbir önemi yoktur. Önemli olan telefondur.
Soru : Tüm GSM operatörlerine uyumlu mudur ?
Cevap : Turkcell ve Avea ile sorunsuz çalışmaktadır. Vodafone da tüm yazılımlar sorun çıkarır. O yüzden önerilmez.


Soru : Dinlemenin Yasal bir sakıncası var mıdır ?
Cevap : Programı satın almadan önce şartnameyi lütfen okuyunuz. Bu programı şantaj ve tehdit amaçlı kullanmak suçtur. Program, çocuklarınız kötü arkadaş ortamından korumak, bebeklerinizi emanet ettiğiniz dadılarınızı takip etmek amaçlı yapılmıştır. Ancak bazı kişiler eşlerini, personelini ve ortağını takip etmek için kullanıyorlar. Bu durum tamamen yazılımı alan kişinin tercihidir. Tehdit ve şantaj amaçlı kullanmayınız. Tehdit ve şantaj amaçlı kullanırsanız bu durumdan kesinlikle firmamız sorumlu tutulamaz.


Soru : Programı daha sonra iptal etmek istersem ne yapmam gerekir ?
Cevap : Hedef telefona bir sms atmanız halinde program iptal olacaktır. ( Bu sms hedef telefonda gözükmeyecektir. )


Soru : Bu program benim telefona mı yoksa dinleyeceğim kişinin telefonuna yükleniyor ?
Cevap : Program hedef kişinin telefonuna yükleniyor.


Soru : Dinleme yaptığımda kontör düşecek mi ?
Cevap : Evet. Normal gsm operatörünüzün tarifesi neyse o şekilde ücretlendirirsiniz. Siz arama yaptığınızda karşı tarafa herhangi bir ücretlendirme olmaz.


Soru : Benim telefonun önemi var mı ? Herhangi bir telefondan dinleyebilir miyim ?
Cevap : Sizin telefonun hiçbir önemi yok. Herhangi bir telefondan dinleme yapabilirsiniz.


Soru : Dinleme yaptığım numarayı değiştirmek mümkün mü ?
Cevap : Tabiki. Hedef telefona bir sms atarak dinleyeceğiniz numarayı değiştirebilirsiniz. Bu sms hedef telefonda gözükmeyecektir.


Soru : İstediğim her numarayı dinleyebiliyor muyum ?
Cevap : Sadece programın yüklü olduğu telefondaki numarayı dinleyebilirsiniz.


Soru : Hedef kişi sim kartını değiştirirse ne yapmam gerekir ? Yine Dinleyebilecek miyim ?
Cevap : Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Program size anında yeni sim numarasını sms le bildirecek. Yeni numarayı arayarak dinlemeye devam edebilirsiniz.


Soru: Programı uzaktan yükleyebilir miyim?
Cevap: Program uzaktan yüklenemez. Programı yükleyebilmeniz için telefonun elinizde olması gerekir.


Soru: Programı kurmak basit mi kendim kurabilir miyim?
Cevap: Elbette kurabilirsiniz. Bu işlem çok basittir.

Soru: Program yada telefon kaç günde elimde olur?
Cevap: Program ödeme yaptığınızdan itibaren, eğer sadece yazılımı isterseniz 1 saat içerisinde elinizde olur. Telefon ile birlikte almak isterseniz aynı gün kargoya verilir.

Soru: Her telefona uyumlu mu bu program?
Cevap: Her telefona uyumlu değil.

Alıntı Sitesi: casuscell.com
 
Kapalı Konu

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 19:25
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2015