Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 16-02-07, 00:45 #41
manisalim_87 manisalim_87 çevrimdışı
Varsayılan C: Rotary ve Lions Nedir / Amaçları Nedir ?


Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen y_uslu Mesajı Göster

karanlık işlerden sorumlu olduğunu nerden biliyorsun?kulaktan dolma şeylerle laf söleme...masonlara sempatim yok hiç bir zamanda olamaz...Atatürk ün kapatmasının nedeni farklıydı bir araştır bakalım...o zamanla bu zamanı bir tutma sakın..o mason dediğin insanlar bile toplantıya başladıklarında istiklal marşı okurlar ve senden daha iyi kültür ve tarihi bilgiye sahipler..aynı zamanda tam bir Atatürkçüler...ama yalandan değil..Deniz feneriyle yaptıkları iş aynı ve daha fazlasını yapıyorlar hiç olmazsa mesajla ve ya para dilenmekle yardım yapmıyorlar.o yüzden bu klüblere üye olanları aynı kefeye koyma..sana ve diğerlerine aynı şeyi söledim arkadaşlarım ve saygın dostlarım bu klüblerin bireyleri..ben olamadım çünkü zaman el vermedi işelerimin yoğunluğu yüzünmen..
ROTARY VE LİONS KLÜPLERİ

"Rotary ve Lions klüpleri Masonik esaslıdır.Bu klüpler Masonik ideallerin aracı olarak kullanılırlar ve yöneticilerin çoğu Masondur." (Historia Hors Serie,no.30,sf.19)

Lions ve Rotary kulüpleri bir üst teşkilat olan Masonluk için eleman yetiştirirler. Lions ve Rotary kulüpleri kendi bölgesi içinde zengin,kültürlü, kaliteli,halkı etkileyebilecek insanları seçer.

Rotary ve Lions Masonik esaslı bir kuruluştur.


MASONLUĞUN ANA OKULU

Bu kulüplerin sayısı çoktur ve kurulduğu yerin zenginlerini sisteme katmaya çalışırlar.Sisteme giren insanları Masonluk için eğitirler. Sisteme cevap verenleri de bir üst basamak olan Masonluğa kabul ederler. Tabi Mason olan insan bütün maneviyatını satmış bir bedenden başka bir şey değildir. Böylelikle Yahudiler içimize kadar girmiş olur ama insanlar fark etmez.

Masonluğa adam yetiştiren okullardır adeta.


GERÇEK AMAÇLARI

Hemen hemen bütün Yahudiler bu kulüplere üyedir. Yöneticiler Mason ve Yahudilerden oluşmaktadır. Gerçek amaçları da; Yahudi öğretilerini tıpkı Masonluk gibi gizlice ve telkin yöntemiyle insnalara aşılamak ve anti-semitik hareketleri önlemek için insanları uyutmaktır. Üst düzey insanları ele geçirince,tüm köşe başlarını tutmuş oluyorlar.
__________________
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-02-07, 11:42 #42
sceline sceline çevrimdışı
Varsayılan C: Rotary ve Lions Nedir / Amaçları Nedir ?


rotary & lions dernekleri sosyal hizmetler alanında faydalı olma çabasındalar ama sadece görünüşte... eğitim için burs desteği sağlamak ve erasmus programı uygulamak amaçlarının en büyüğü bu aslında çok güsel keşke sosyal hizmetler konusunda bukadar yararlı olsalar.... onlara göre amaçlarının en büyüğü olan burs ve erasmus programını acaba neden yardıma ihtiyacı olanlara yapmıyorlar sosyal hizmetlerin amacı bu değil mi??? ve sadece üyelerini belirli statüye sahip olanlar arasından yapıyorlar maksat dernek adı altında kişisel çıkarlarını arttırmak daha basit bi tavırla sağ ceplerinden alıp sol ceplerine koymak yada kendi aralarındaki bağları kuvvetlendirmek.. ayrıca fikrimce üye olanların birçoğunun sadece sosyal çevrelerini geliştirmek amaçlı özelliklede cv lerine referans olarak derneklerindeki kişileri yazma çabaları....çünkü sonuçta dernek başkanları ve üyeleri sosyal statüye sahip kişiler... Amaçları sosyal hizmetler değil kendi içlerinde sosyal dayanışmayı arttırmak ve bağları kuvvetlendirmek olsaydı daha doğru olurdu ...
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-02-07, 12:13 #43
İstanbull İstanbull çevrimdışı
Varsayılan C: Rotary ve Lions Nedir / Amaçları Nedir ?


Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen y_uslu Mesajı Göster
sana cevap vericek olsam,kötülemek için zaten karşı yorum yapıcaksın..o yüzden vaktimi senin birşeyler öğrenmene harcamıyım..sen araştır her şeyi kendine bekleme..fazla da uzatmazsan iyi olur..bunun sonu gelemz..ben yorumlarımı yaptım
y_uslu ben sana diyorum ki mason derneklerinin zararlı olduklarını, bu ülkeyi bölmeye çalıştıklarını Atatürk görmüş ve kapatmış. Sen ise bir iddada bulunuyorsun ve bana Atatürk'ün kapatma nedeni farklıydı diyorsun. Sonra da araştır öğren diyorsun. Bu nasıl bir mantık? Aynı şekilde senin birçok mesajını gösterebilirim ispatlamadan bana dediğin gibi kulaktan dolma bilgilerle yazdığın:

Ör1:
Alıntı:
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen y_uslu Mesajı Göster
fatih altaylı satılmışşşın teki zaten...kurtlar vadisine karşı çıkıp kendine prim yapıçak aklı sıra
Kulaktan dolma ispatsız ve tamamen kötülemeye yönelik bir yorumun. Fatih Altaylının satılmış olduğunu kanıtlarmısın bana? Benim elimde en azından Atatürk'ün derneği kapatmış olması olayı var. Sen neye dayanarak bunu söyledin?

Ör2: Şevket52'e vatan haini demiştin. Elinde hiçbir kanıt olmadan demiştin bunu. Ve zaman gösterdi ki şevket kardeşimiz belki senden daha çok vatansever. Mesajları bunu gösteriyordu. Ben sana o zaman da bir mesajla kanıtlarmısın vatan haini olduğunu demiştim sen bana yine buradaki gibi yorum yapmıştın "Kendin ara bul" diye. İddiayı atan sensin ispatlamak zorundasın. En azından elinde bir tane somut bilgi olsun. Daha güzel bir forum dileğiyle....
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-02-07, 19:18 #44
mıcıma mıcıma çevrimdışı
Varsayılan C: Rotary ve Lions Nedir / Amaçları Nedir ?


mustafa Kemal AtatÜrk Bİzzat Kendİsİ KapatmamiŞ Ve YasaklamamiŞ Mi Zamanindakİ Mason Localarin Faalİyetlerİnİ!

Daha Neyİ TartiŞiyosunuz Yada Mason Localari AtatÜrk'ÇÜ DÜŞÜnceye Dayanir Dİyebİlİyosunuz!

Varsa YanliŞim Anlatin Bana!
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-08-08, 16:35 #45
KIROCAN KIROCAN çevrimdışı
Varsayılan C: Rotary ve Lions Nedir / Amaçları Nedir ?


Peki bu kurum kimlere burs verir ben alabilirmiyim şartları nelerdir bilen varmı acaba
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 16:48
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2015